Poznajmy się i pokażmy Światu Czarną Górę

http://czarnagora24.pl/wp-content/uploads/gg-e1544435473171.jpg
Aktualności i wydarzenia, Wszystkie

Poznajmy się i pokażmy Światu Czarną Górę

Szanowni Państwo!

Drodzy mieszkańcy oraz turyści, Stowarzyszenie Czarna Góra24 zostało laureatem konkursu „FIO MAŁOPOLSKA LOKALNIE – POŁUDNIE”,
w wyniku którego został zrealizowany projekt pt.: „Poznajmy się i pokażmy Światu Czarną Górę”, który polegał na stworzeniu strony internetowej wsi Czarna Góra:

www.czarnagora24.pl

będącej źródłem bieżących informacji dla mieszkańców jak i informatorem dla turystów. Informujemy, że strona wsi jest już dostępna dla każdego pod wskazanym adresem. Jednocześnie nadal zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców i turystów do zaangażowania się w tworzenie strony poprzez nadsyłanie pomysłów oraz tworzenie treści. Zachęcamy do działania przedsiębiorców, usługodawców, właścicieli obiektów noclegowych do przesyłania własnych ofert, które zostaną umieszczone na stronie internetowej. Jest to szansa na pokazanie swojej działalności szerszemu gronu odbiorców.

W celu poznania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu poprzez wysłanie wiadomości na adres: kontakt@czarnagora24.pl lub wysyłając wiadomość na fanpage’u Czarna Góra – piękna miejscowość u stóp Tatr.

Stowarzyszenie Czarna Góra24