Zabawa andrzejkowa – koło 64 USA

http://czarnagora24.pl/wp-content/uploads/andrzejki-usa2.jpg
Aktualności i wydarzenia, Wszystkie, Wydarzenia

Zabawa andrzejkowa – koło 64 USA

W ostatnią sobotę listopada odbyły się Andrzejki Koła Nr. 64 Czarna Góra. Impreza została zorganizowana w Paradise Elegant Banquets. Uczestniczyło w niej łącznie ponad 400 Czarnogórzan wraz z rodzinami, przyjaciółmi i sympatykami Koła.

Zabawa była przednia i trwała prawie do trzeciej nad ranem. W trakcie Andrzejek serwowana była wspaniała kolacja i przekąski przygotowane przez uczestników zabawy i sponsorów. Zabawa taneczna była prowadzona przez zespół Siekawica i DJ Skols. Pojawili się wybitni goście: przedstawiciele Zarządu ZPPA, Królowa ZPPA, Zarząd Koła Czarna Góra, przedstawiciele i prezesi innych Kół i Wy wszyscy mili goście, którzy stworzyliście klimat i atmosferę „Ostatek”.

W imieniu wszystkich uczestników składamy wielkie podziękowania za wzorcowe przygotowanie i zrealizowanie Andrzejek dla całej obsługi Sali bankietowej, dla wszystkich zaangażowanych w przygotowania, dla tych, którzy poświęcili swój czas, żeby pomóc w tym nie małym przedsięwzięciu. Dziękujemy za wkład osobowy, finansowy,dobre słowa i pozytywne nastawienie. Jak widać razem możemy zdziałać na prawdę wiele!

Zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy dostępnych na Facebooku ( fot.Małgorzata Helegda, Ed Helegda). Kolejna impreza już w planach! Chętnie wysłuchamy nowych propozycji i sugestii by z roku na rok przybywało nas coraz więcej i żebyśmy bawili się jeszcze lepiej!

Tekst opracowała Sekretarz Koła nr. 64 Czarna Góra – Katarzyna Kikla
Autorem zdjęć jest Małgorzata Helegda, Ed Helegda