Stowarzyszenie Czarna Góra24

Stowarzyszenie Czarna Góra24 powstało w lutym 2018 roku z inicjatywy mieszkańców wsi. Naszym głównym przedmiotem działania jest szeroko rozumiane wspieranie inicjatyw mających na celu rozwój miejscowości. Jako Stowarzyszenie realizujemy wiele projektów, m. in. prowadzimy fanpage miejscowości pod adresem www.fb.com/CzarnaGoraTatry. Ponadto w roku 2018 udało nam się wydać broszury z panoramą Tatr dla mieszkańców i turystów odwiedzających naszą miejscowość. Utworzyliśmy profile na Instagramie oraz Youtube, na których umieszczane będą zdjęcia oraz filmy promocyjne miejscowości.

Największym naszym projektem jest budowa strona internetowej miejscowości www.czarnagora24.pl, będącej prawdopodobnie najbardziej rozbudowaną witryną wiejską w Polsce. Aktualności, atrakcje turystyczne, baza noclegowa, obszerna galeria to tylko niektóre z jej elementów. Zachęcamy każdego, kto czuje się związany z Czarną Górą oraz jest zainteresowany naszą działalnością do dołączenia do stowarzyszenia i pomocy przy realizacji naszych działań. Czekamy również na osoby kreatywne, które mają pomysły jak przyczynić się do rozwoju naszej wioski. Wszelkie szczegółowe informacje oraz dokumenty dotyczące Stowarzyszenia i naszej działalności otrzymają Państwo po wysłaniu do nas prywatnej wiadomości.

Poniżej zamieszczamy Statut Stowarzyszenia oraz deklaracje członkowskie dla osób zainteresowanych członkostwem. Wypełnioną deklarację należy zeskanować i odesłać do nas mailem na adres: kontakt@czarnagora24.pl